czwartek, 14 października 2010

serialowy powiew przeszłości..

... to tak w nawiązaniu do postu, kiedy to opluwałam seriale i przywiązanie do nich...
Otóz dzisiaj przyuważyłam, że na "7" zarzucono o godzinie 19.30 "Ally McBeal".. no i wymiękłam.. Oglądam sobie z wielką radochą... onegdaj ten i "Murphy Brown" - to były moje ulubione seriale... Można się było pośmiać.. język był śmiały... dowcip skrzący.. towarzystwo atrakcyjne...
I tak sobie siorbię zaleconą lampkę wina.. i wgapiam się w okienko na świat z wielkim rozmemłaniem na duszydle..
A naświatlania sobie trwają.. zostało mi ich jeszcze 17! Czyli nie jest tak najgorzej....
Brakuje mi kąpieli.. jestem generalnie uzalezniona od możliwości zanurzania całego ciała w wodzie.. i leżenia długimi minutami.. kwadransami... itd.. pianka.. muzyka.. książka... czasami jakiś napój w przeróżnej postaci... A tutaj zero moczenia naświetlanego miejsca.. i ograniczam się do tzw półprysznica...
Ale przyjdzie ta wiekopomna chwila kiedy wejdę.. zanurzam się... i będę leżeć aż do uzyskania cudnej skórki rodzynka.. ;o)
A teraz stuk.. za tych co mogą... za tych co chcą... i za tych co się pluskają w tejże chwili... ;o)

Cały czas mi w duszy gra Mari i Jan.. (lubię to ich połączenie imion...)...
Jan Garbarek planuje koncert w łódzkiej Wytwórni w grudniu... wielką mam ochotę iść.. acz ceny z lekka wywrotowe...

4 komentarze:

Pola pisze...

W "Ally McBeal" to wydaje mi się gościnnie śpiewał Robert Downey Junior. Ja lubię jak on śpiewa. Powinnaś sprawdzić - zdecydowanie z gatunku jazzowego :)

emka1216 pisze...

To oglądałyśmy te same seriale. Teraz zupełnie nie mam czasu nie tylko na oglądanie nowych ale również na powtórki ze starych. Trzym się już bliżej do kąpiołki, niż dalej.

jazzowa pisze...

Pola śpiewał i bardzo mu to pieknie wyszło... prawdę powiedziawszy zaskoczył mnie wtedy niebywale... pozytywnie - rzecz jasna..

****************

Emka... no ja mam plus taki, że pracuję w domu dużo.. i telewizor sobie pobrzękuje obok... nie jest to może nad wyraz uważne śledzenie akcji - ale coś tam zawsze w oczy i uszy wpadnie... :o)
Trzymam się! - jeszcze 14 lampek :o)
*************************

Pola pisze...

downey wydał nawet płytę "The Futurist" - taką stingową mocno.