wtorek, 5 maja 2009

długi weekend...Nie wiem jak Wy... ale ja w długi weekend prawie się zabiłam bezruchem... Pobyt nad morzem - zupełnie czarowny - fantastyczne grono ludzi... i nieustanny relaks... Pobilismy rekord w sobotę, kiedy to właściwie jak zalegliśmy wokół basenu o 10.. tak wstaliśmy ok 19 by przejść do budynku.. bo zaczęło wiać... ;o) No i wtedy chociaż się poruszaliśmy w tańcu... ;o)
Ale proszę mi co innego wytłumaczyć - ja jestem generalnie osobą małomówną (o nieśmiałości nawet nie wspomnę)... No i kiedy dotarłam do ludków ok 9 w piątek po podróży od 20 do 5... po kilkunastu dniach pracy na wysokich obrotach przy PITowaniu.. niedosypianiu itd... - pojechaliśmy na plażę (dla celów picia wybrano miejsce pod hasłem "pod latarnią najciemniej" - czyli plaża pod latarnią w Niechorzu)... - i na tej właśnie plaży po 3 drinkach odpłynęłam... zupełnie... totalna niepamięć!... i żebym to ja jeszcze poszła spać!.. o nie!!!!! tego mój organizm by nie zdzierżył... organizm mój postanowił się nagadać.. i ponoć gadałam i gadałam.. i gadałam... zaprzestając tylko chwilowo kiedy mi werbalizacja nadmiernie siadała... szok!!!!!!!!!!!!! ni cholery nie pamiętam co tak zaciekle nadawałam!!!!!!!
Zdradzono mi tylko, że miłość wyznawałam wszystkim... więcej nie dochodziłam... szok!!
Ale ogólnie było cudnie... leniuchowato... zabawnie... ze śmiechu miałam bóle brzucha... wytańczyłam się za wszystkie czasy... należałam z lekką już nutką obawy, że korzonki mi puszczą pomiędzy spoiwkami leżaka... ;o)
A teraz pytanie - Jak myślicie jak obsługuje się takie WC jak na zdjęciu poniżej? (na żółtej tabliczce napis - TOALETA WC)


To pisałam ja - Wasz Nadworny Pijaczek..

8 komentarzy:

Zegarmistrzswiatla pisze...

Ja mysle ze nalezy sie wdrapac na gore tego WC i tam wygodnie sie usadowiwszy mozna .....na caly swiat;)

jazzowa pisze...

no właśnie do takich wniosków doszliśmy również... ;o)....

Zegarmistrzswiatla pisze...

Czy ktos z was sprawdzil praktycznie te teorie?;))

jazzowa pisze...

nie...aczkolwiek przy tym stopniu upojenia to az dziwne... ;o)

Krzysztof pisze...

Jakoś ta nieśmiałość i małomówność nie pasuje mi do obrazu Twojej osoby - bo naprawdę jaka jesteś to nie wiem. Chyba kokotujesz nas swoją nieśmiałością? :)

Cieszę się, że miałaś tak udany wypad nad morze.

Zegarmistrzswiatla pisze...

Szkoda...wielka szkoda, bo nalezy popierac nauke. Czy jest szansa ze nadrobicie ten brak wiedzy, czy tez i ja i wy pozstaniemy w niewiedzy?;)
I dodam ze ja popieram pytanie Krzysztofa: czy ty nas kokietujesz?:))

jazzowa pisze...

Krzysztof... weekend zaiste udanym był... :o)
a czy kokietuję? może...
aczkolwiek lew salonowy tudzież lwica to ja na pewno nie jestem..
więc.. coś z tej małomówności i nieśmiałości zaposiadam... :o)

*****************
Zegarmistrz... następną razą postaram się zdobyć wiedzę od doświadczających tej czarownej toalety... ;o)


No cóż taki maleńki kokiet to jestm...
;o)

**************

仔仔 pisze...

cool!i love it!情色遊戲,情色a片,情色網,性愛自拍,美女寫真,亂倫,戀愛ING,免費視訊聊天,視訊聊天,成人短片,美女交友,美女遊戲,18禁,三級片,自拍,後宮電影院,85cc,免費影片,線上遊戲,色情遊戲,日本a片,美女,成人圖片區,avdvd,色情遊戲,情色貼圖,女優,偷拍,情色視訊,愛情小說,85cc成人片,成人貼圖站,成人論壇,080聊天室,080苗栗人聊天室,免費a片,視訊美女,視訊做愛,免費視訊,伊莉討論區,sogo論壇,台灣論壇,plus論壇,維克斯論壇,情色論壇,性感影片,正妹,走光,色遊戲,情色自拍,kk俱樂部,好玩遊戲,免費遊戲,貼圖區,好玩遊戲區,中部人聊天室,情色視訊聊天室,聊天室ut,做愛